„West Ham“ per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias prieš „Leicester City“ ekipą © JumpStory nuotr.

„Leicester City” nelaimi jau 5 rungtynių iš eilės, o šiandien jie apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų ir rezultatu 2:2 sužaidė su „West Ham“ futbolininkais.

Pirmieji smogė svečiai. Po puikaus Issa Diopo perdavimo, Jarrodas Bowenas išbėgo vienas prieš vieną su vartininku Kasperu Schmeicheliu ir pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

Tačiau, „Lapės“ sugebėjo išlyginti rezultatą pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. „Plaktukų“ gynėjas Aaronas Cresswelas sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į Lukaszo Fabianskio ginamus vartus. Prie žymos stojo Youri Tielemansas ir užtikrintu smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą pelnė išlyginamąjį įvartį.

Kiek geriau antrą kėlinį pradėję Brendono Rodgerso auklėtiniai išsiveržė į priekį 57 minutę. Po Harvey Barneso perdavimo iš krašto, puikiu smūgiu į viršutinį dešinį vartų kampą pasižymėjo Ricardo Pereira.

Kai atrodė, kad „Lapės“ išsineš visus tris taškus šiose rungtynėse, „Plaktukų“ gynėjas Craigas Dawsonas sudavė skaudų smūgį 90+1 minutę. Anglas po pakelto kampinio smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų dešinę ir išplėšė savo komandai lygiąsias.

Po šio susitikimo „West Ham“ bent kuriam laikui stovi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Leicester City“ tenkinasi vienuoliktąja vieta.