"West Ham" po baudinių serijos žengė į kitą FA taurės etapą

Antradienio vakarą Anglijoje buvo sužaistos paskutinės ketverios 3-ojo FA taurės etapo rungtynės, kurios buvo peržaidžiamos.

Bene įdomiausia dvikova įvyko Londone, kur vietos "West Ham" susigrūmė su Liverpulio "Everton". Po dramatiškos 11 metrų baudinio serijos "West Ham" savo žiūrovų akivaizdoje pranoko varžovus.

Per pagrindinį rungtynių laiką buvo pelnyti keturi įvarčiai. Pirmasis pasižymėjo "West Ham" žaidėjas Enneras Valencia, tačiau 82-ąją minutę rezultatą išlygino Kevinas Mirallasas.

Per pratęsimą "irisus" į priekį buvo išvedęs Romelu Lukaku, tačiau 113-ąją minutę rezultatas ir vėl tapo lygus. Vis dėlto 11 metrų baudinių serijoje geriau sekėse "West Ham" klubui.

Kitose rungtynėse pergales iškovojo ir į 4-ąjį FA taurės etapą pateko "Bristol City", "Chesterfield" ir Londono "Fulham" klubai.

"West Ham" 2 - 2 "Everton"

(Pirmas mačas 1-1, 11m. baudinių serija: 9-8)

51' [1 - 0] E.Valencia

82' [1 - 1] K.Mirallas

97' [1 - 2] R.Lukaku

113' [2 - 2] C.Cole

56' A.McGeady ("Everton") pašalintas iš aikštės

"Bristol City" 2 - 0 "Doncaster"

(Pirmas mačas 1-1, galutinis rezultatas 3-1)

36' [1 - 0] J.Emmanuel-Thomas

79' [2 - 0] J.Emmanuel-Thomas

"Chesterfield" 2 - 0 "Scunthorpe"

(Pirmas mačas 2-2, galutinis rezultatas 4-2)

105' [1 - 0] S.Clucas

119' [2 - 0] S.Clucas

"Wolves" 3 - 3 "Fulham"

(Pirmas mačas 0-0, 11m. baudinių serija: 3-5)

27' [0 - 1] C.Woodrow

71' [1 - 1] D.Edwards

73' [2 - 1] R.van La Parra

76' [2 - 2] C.Woodrow

109' [3 - 2] D.Edwards

120' [3 - 3] R.McCormack