„West Ham“ rezultatyviose rungtynėse pasiekė pergalę prieš „Crystal Palace“ © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakaro rungtynėse „Plaktukai“ išvykoje rezultatu 3:2 palaužė „Crystal Palace“ ekipą.

Moyeso auklėtiniai negalėjo įsivaizduoti geresnio pirmojo kėlinio. 22 minutę „ledus pralaužė“ Michailas Antonio po komandos draugo perdavimo iš krašto pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 1:0.

Vos už trijų minučių rezultatą padvigubino Manuelis Lanzini, kuris iš artimo atstumo galingu smūgiu nepaliko šansų priešininkų vartininkui.

45+5 minutę Lanzini savo sąskaitoje susirinko dublį. Argentinietis realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0.

Nepaisant trijų įvarčių deficito šeimininkai nepasidavė, o jiems viltį rungtynių pabaigoje suteikė, 68 minutę po keitimo pasirodęs Michaelis Olise‘as.

Prancūzas 83 minutę atliko rezultatyvų perdavimą Odsonne Edouardui, o 90 minutę meistriškai realizavo baudos smūgį ir rezultatas tapo 2:3.

Visgi Viera‘os auklėtiniai nesugebėjo per pridėtą laiką pasiekti išlyginamojo įvarčio ir „Plaktukai“ džiaugėsi svarbia pergale.

Po šių rungtynių „West Ham“ kol kas rikiuojasi penktoje „Premier“ lygos pozicijoje, tačiau artimiausiems persekiotojams laimėjus savąsias rungtynes atsargoje „Plaktukai“ kristų į septintąją vietą.