„West Ham“ vos išvengė pralaimėjimo prieš „Burnley“, „Brighton“ palaužė „Nottingham“ ekipą © „Reuters“ nuotr.

Londono „West Ham United“ sekmadienį prarado labai svarbius taškus Anglijos „Premier“ lygoje.

„Plaktukai“ namuose tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su vienais iš lygos autsaiderių „Burnley“.

Po pirmojo kėlinio „Burnley“ pirmavo rezultatu 2:0 po Davido Fofana įvarčio ir Kosto Mavropanoso smūgio į savo vartus.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Lucasas Paqueta sušvelnino „West Ham“ atsilikimą.

Tašką šeimininkams per pridėtą teisėjo laiką išplėšė Danny Ingsas.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę iškovojo „Brighton“ ekipa, kuri rezultatu 1:0 palaužė „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Vienintelis mačo įvartis krito 29-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė „Nottingham“ gynėjas Andrew Omobamidele.

• Idiotai

Deda santraukas be pasakutinių įvarčių. Čia nėra paskutinio, totės - dviejų. Tiesiog pasityčiojimas.