"Wolfsburg" išplėšė dramatišką pergalę prieš "Schalke", "Bayer" sezoną pradėjo pralaimėjimu

Penktadienio vakarą Miuncheno „Bayern“ ir „Hoffenheim“ ekipos davė startą „Bundesliga“ pirmenybėms, o jau šiandien įsibėgėja pirmasis turas.

Itin įnirtingą kovą sugebėjo pasiūlyti „Wolfsburg“ ir „Schalke“ ekipos. Vis dėlto pastaroji nuo 65-osios minutės žaidėm mažumoje ir 1:2 privalėjo pripažinti „Wolfsburg“ komandos pranašumą.

„Wolfsburg“ jau išsiveržė į priekį 33-ąją minutę, kai pasižymėjo Johnas Brooksas.

Galiausiai sužaidus daugiau negu valandą raudoną kortelę užsidirbo Matija Nastasičius.

Kai jau atrodė, kad rungtynės užsibaigs ramiai, 85-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo ir rezultatą išlygino Nabilas Bentalebas.

Vis dėlto per pridėtą laiką „Wolsfburg“ ekipai pergalę išplėšė Danielis Ginczekas, kuris nepaliko „Schalke“ ekipai laiko atsakyti.

Tuo metu Leverkuzeno „Bayer“ ekipai sezono pradžia susiklostė itin skausmingai. „Bayer“ neprilygo „Monchengladbach Borussia“ ekipai ir pralaimėjo 0:2.

Leverkuzeno ekipa subyrėjo antrajame kėlinyje. 55-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jonas Hofmannas, o po trijų minučių rezultatą padvigubino Fabians Johnsonas.

Per likusį pusvalandį „Bayer“ ekipai atsitiesti nebepavyko.

Pergale čempionatą pradėjo ir „Hertha“ ekipa, kuri 1:0 įveikė „Nurnberg“. Pergalę pasiekė ir „Augsburg“ ekipa 2:1 įveikusi „Fortuna“ bei „Eintracht“ ekipa 2:0 susitvarkiusi su „Freiburg“.

Pirmosios šio sezono „Bundesliga“ lygiosios buvo užfiksuotos tarp „Werder Bremen“ ir „Hannover“, kurios sužaidė 1:1.

„Wolfsburg“ 2:1 „Schalke“
33‘ [1-0] J. Brooksas
85‘ [1-1] N. Bentaleb (11m baudinys)
90+4‘ [2-1] D. Ginczek