"Wolfsburg" išplėšė tašką prieš "Borussia", "Eintracht" ir "Hertha" mače - aštuoni įvarčiai (VIDEO)

Vėlyvą trečiadienio vakarą Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės penkerios 16-ojo turo rungtynės.

Jurgeno Kloppo vadovaujamai Dortmundo "Borussia" iš nesėkmių duobės išsikapstyti nepavyksta - "geltonai juodi" savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis su "Wolfsburg".

8-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas išvedė šeimininkus į priekį, tačiau dar 29-ąją minutę puikiu baudos smūgiu rezultatą išlygino Kevinas De Bruyne'as.

Antrajame kėlinyje "Borussia" buvo ir vėl įsiveržusi į priekį, kai pasižymėjo Ciro Immobile. Vis dėlto, J.Kloppo auklėtiniai neatsilaikė ir 85-ąją minutę praleido įvartį, kuris lėmė lygiąsias, 2-2.

Po lygiųjų "Wolfsburg" išlieka antroje vietoje, o "Borussia" lieka 16-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Kitose rungtynėse "Gladbach" sutriuškino Brėmeno "Werder", Gelzenkircheno "Schalke" palaužė "Paderborn", Lėverkuzeno "Bayer" minimaliu rezultatu įveikė "Hoffenheim", o Frankfurto "Eintracht" išplėšė lygiąsias prieš Berlyno "Hertha", kurios pasibaigė itin rezultatyviai - 4-4.

Visi rezultatai:

"Borussia" 2 - 2 "Wolfsburg"

8' [1 - 0] P.Aubameyang

29' [1 - 1] K.De Bruyne

76' [2 - 1] C.Immobile

85' [2 - 2] Naldo

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7398158" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Gladbach" 4 - 1 "Werder"

32' [1 - 0] M.Kruse (11m. baudinys)

38' [2 - 0] O.Wendt

51' [2 - 1] Z.Junuzovič

64' [3 - 1] C.Kramer

89' [4 - 1] B.Hrgota

66' L.Caldirola ("Werder") pašalintas iš aikštės

"Eintracht" 4 - 4 "Hertha"

21' [0 - 1] J.Brooks

33' [0 - 2] A.Ben Hatira

37 '[0 - 3] J.Schieber

43' [1 - 3] S.Aigner

58' [2 - 3] H.Seferovič

81' [2 - 4] P.Niemeyer

90' [3 - 4] A.Meier

90' [4 - 4] A.Meier

"Hoffenheim" 0 - 1 "Bayer"

79' [0 - 1] S.Kiessling

"Paderborn" 1 - 2 "Schalke"

31' [1 - 0] K.Ayhan (į savus vartus)

44' [1 - 1] M.Choupo-Moting

78' [1 - 2] R.Neustadter