„Wolves“ svečiuose įveikęs „Arsenal“ įgijo 5 taškų persvarą turnyrinės lentelės viršūnėje © Action Images via Reuters nuotr.

„Arsenal“ pasinaudojo „Manchester City“ suklupimu ir sugebėjo padidinti savo persvarą „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje.

Po 2:0 pergalės išvykoje prieš „Wolves“ Mikelio Artetos auklėtiniai dabar turi jau 5 taškų pranašumą prieš „miestiečius“.

Pergalę nulėmė Martino Odegaardo „dublis“. Pirmąjį įvartį norvegas įmušė 54-ąją po Fabio Vieira perdavimo.

Beje, F. Vieira į aikštę žengė 16-ąją minutę, kuomet priverstinai buvo pakeistas Granitas Xhaka. Šveicaras aikštėje atrodė lyg būtų sergantis.

75-ąją minutę dar vienas M. Odegaardo įvartis pergalę „Arsenal“ ekipai įtvirtino.

„Arsenal“ dabar turnyrinės lentelės viršūnėje bus iki pat antrosios Kalėdų dienos, kuomet atsinaujins „Premier“ lygos sezonas.

Mačą tribūnuose stebėjo būsimas „Wolverhampton“ treneris Julenas Lopetegui.