„Chelsea“ fanai išgirdo šiek tiek gerų naujienų medžiojant naują komandos trenerį.
„The Athletic“ žurnalistas Davidas Ornsteinas skelbia, kad „Chelsea“ rimtai svarsto galimybę į savo klubą prisivilioti Xabi Alonso.
Pats 44-erių strategas yra susidomėjęs šia galimybe beigi atviras pasiūlymui, prideda D. Ornsteinas.
„Chelsea“ taip pat dar svarsto „Bournemouth“ trenerio Andoni Iraolos kandidatūrą, kuris šiuo metu yra siejamas ir su darbu „Crystal Palace“ klube.
Calumas McFarlane'as šiuo metu laikinai vadovauja „Chelsea“ komandai.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nesuprantu ką Liverpulio vadovai išdarinėja tai ką ataiprašant Slotą pasiliks??
bus kvailas jei eis i panasu chaosa kaip real. Jam reikia normalios komandos, kuri duoda bent pora metu (nors tikiu kad nereiketu net) pvz liverpool, man utd, man city, arsenal
Jam po Realo varžteliai atsisuko kad į kitą bardaką ruošiasi
sis klubas rekordininkas pagal pakeistus trenerius,per paskutinius keleta metu
Nesuprantu ką Liverpulio vadovai išdarinėja tai ką ataiprašant Slotą pasiliks??
Buvo jau kalbeta, ir pats Slotas jau deliojasi planus kitam sezonui, kaip ir aisku, kad olandas lieka...
sis klubas rekordininkas pagal pakeistus trenerius,per paskutinius keleta metu
Pusė metų padirbs,o paskui 4-5 metus pinigai krenta,kodėl ne🤣
Jam po Realo varžteliai atsisuko kad į kitą bardaką ruošiasi
Nesuprantu ką Liverpulio vadovai išdarinėja tai ką ataiprašant Slotą pasiliks??
Buvo jau kalbeta, ir pats Slotas jau deliojasi planus kitam sezonui, kaip ir aisku, kad olandas lieka...
Nesuprantu ką Liverpulio vadovai išdarinėja tai ką ataiprašant Slotą pasiliks??
bus kvailas jei eis i panasu chaosa kaip real. Jam reikia normalios komandos, kuri duoda bent pora metu (nors tikiu kad nereiketu net) pvz liverpool, man utd, man city, arsenal
Nesuprantu ką Liverpulio vadovai išdarinėja tai ką ataiprašant Slotą pasiliks??
Nesuprantu ką Liverpulio vadovai išdarinėja tai ką ataiprašant Slotą pasiliks??
Buvo jau kalbeta, ir pats Slotas jau deliojasi planus kitam sezonui, kaip ir aisku, kad olandas lieka...
Jam po Realo varžteliai atsisuko kad į kitą bardaką ruošiasi
Pusė metų padirbs,o paskui 4-5 metus pinigai krenta,kodėl ne🤣
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą