X. Shaqiri: "Nežiūrime į "Man City" rezultatus

"Liverpool" krašto puolėjas Xherdanas Shaqiri mano, kad komanda kovoje dėl "Premier" lygos titulo išliks iki pat sezono pabaigos.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai demonstruoja įspūdingą sportinę formą ir "Premier" lygoje po 13 turų vis dar nėra patyrę pralaimėjimo. Visgi dar įspūdingiau žaidžia "Manchester City" ekipa, kuri yra įgijusi dviejų taškų pranašumą prieš "Liverpool".

X. Shaqiri teigia, kad "raudonųjų" komandai svarbiausia yra nesižvalgyti į "Man City" rezultatus ir dirbti savo darbą.

"Ketiname čia būti iki pat sezono pabaigos", - apie kovą dėl "Premier" lygos titulo pasisakė X. Shaqiri. - Mums nereikia žiūrėti į "Man City". Turime stebėti patys save, toliau rodyti gerus pasirodymus aikštėje ir laimėti rungtynes, kas ir yra svarbiausia".

"Kiekvienos rungtynės turi savo istoriją. Kausimės rungtynės po rungtynių, todėl iki sezono pabaigos nėra prasmės žvalgytis į pozicijas turnyrinėje lentelėje.

Kai pasieki tokias pergales, kaip prieš "Watford", nori taip pat kautis visą likusį sezoną. Negalime sustoti, turime tęsti darbus ir bandyti laimėti kiekviename susitikime", - sakė X. Shaqiri.

Šią savaitę "raudonųjų" komandos laukia tikras iššūkis - trečiadienį jie išvykoje susigrums su PSG, o savaitgalį Anglijoje lauks miesto derbis prieš "Everton".

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė