Y. Toure ir H. Kane'as atvedė savo komandas į pergalę, "Liverpool" neįveikė "Southampton" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos septynerios 12-ojo turo rungtynės.

Bene atkakliausia kova įvyko Londone, kur vietos "Crystal Palace" susigrūmė su "Manchester City". Pirmą kartą šiame sezone Anglijos čempionate aikštėje pasirodęs Yaya Toure už pasitikėjimą Pepui Guardiola atsidėkojo su kaupu - afrikiečio dublis nulėmė pergalę rezultatu 2-1.

Visą rungtynių laiką aikštėje vyko atkakli kova. Pirmieji į priekį įsiveržė "miestiečiai", kai puikį įvartį pasiekė P. Guardiolos pasitikėjimo sulaukęs Yaya Toure.

Antrajame kėlinyje "Man City" diktavo žaidimo sąlygas, tačiau "Crystal Palace" leidosi į atakas ir 66-ąją minutę pasiekė išlyginamąjį įvartį. Vis dėlto 83-ąją minutę "Man City" ekipai pergalę antešė to pačio Y. Toure įvartis, pelnytas po kampinio.

Kitose rungtynėse "Liverpool" nepasinaudojo proga įtvirtinti lyderio pozicijos Anglijos pirmenybėse. Jurgeno Kloppo auklėtiniai nulinėmis lygiosiomis išsiskyrė su "Southampton".

"Liverpool" su 27 taškais lieka lyderio pozicijoje, tačiau Londono "Chelsea" kitose rungtynėse turės galimybę tapti vienvaldžiu lygos lyderiu.

Dar kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" mačo pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš "Swansea", "Bournemouth" palaužė "Stoke City", o "Sunderland" sutriuškino "Hull City".

Tuo metu Anglijos čempionų titulą ginantys "Leicester" futbolininkai ir toliau rodė tragiškus rezultatus. "Lapės" rezultatu 1-2 nusileido "Watford" ekipai ir su 12 taškų užima vos 14-ąją poziciją.

19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Londono "Tottenham" susigrūmė su "West Ham". Po atkaklios ir dramatiškos kovos "Spurs" išplėšė itin svarbią pergalę rezultatu 3-2.

24-ąją minutę Michaelas Antonio išvedė svečius į priekį, tačiau 51-ąją minutę Harry Winksas pasiekė išlyginamąjį įvartį. 68-ąją minutę Manuelis Lanzini nuo 11 metrų žymos vėl išvedė svečius į priekį, bet vėliau iniciatyvos ėmėsi Harry Kane'as.

Anglas 89-ąją minutę pasiekė išlyginamąjį įvartį, o dar po dviejų minučių realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė savo komandai dramatišką pergalę.

"Crystal Palace" 1 - 2 "Man City"
39' [0 - 1] Y. Toure
66' [1 - 1] C. Wickham
83' [1 - 2] Y. Toure

"Everton" 1 - 1 "Swansea"
41' [0 - 1] G. Sigurdsson (11 m. baudinys)
89' [1 - 1] S. Coleman

"Southampton" 0 - 0 "Liverpool"

"Stoke City" 0 - 1 "Bournemouth"
26' [0 - 1] N. Ake
48' B. Krkič ("Stoke") nerealizavo 11 m. baudinio

"Sunderland" 3 - 0 "Hull City"
34' [1 - 0] J. Defoe
62' [2 - 0] V. Anichebe
84' [3 - 0] V. Anichebe
89' P. Djilobodji ("Sunderland") pašalintas iš aikštės

"Watford" 2 - 1 "Leicester"
1' [1 - 0] E. Capoue
12' [2 - 0] R. Pereyra
15' [2 - 1] R. Mahrez (11 m. baudinys)

"Tottenham" 3 - 2 "West Ham"
24' [1 - 0] M. Antonio
51' [1 - 1] H. Winks
68' [1 - 2] M. Lanzini (11 m. baudinys)
89' [2 - 2] H. Kane
91+1' [3 - 2] H. Kane (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9911671" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>