27 rungtynės, nė vieno pralaimėjimo ir vos vienerios lygiosios. Skamba neįtikėtinai, tačiau tokį rezultatą šį sezoną „Premier“ lygoje demonstravo „Liverpool“ ekipa, kuri pirmąjį pralaimėjimą patyrė tik 28-ajame ture, kai itin netikėtai net 0:3 turėjo pripažinti dėl išlikimo lygoje kovojančios „Watford“ ekipos pranašumą. Iš Jurgeno Kloppo auklėtinių jau niekas neatims pirmojo istorijoje „Premier“ lygos titulo, tačiau tokią dominuojančią formą demonstruojanti Liverpulio ekipa, tikėtina, turės tenkintis vieninteliu trofėjumi šį sezoną, jei nekalbėsime apie FIFA pasaulio klubų taurę, kuri nėra tokia prestižinė. 

„Liverpool“ „Premier“ lygoje dominavo nuo pat sezono pradžios ir gana greitai įgijo tokią persvarą, kuri nebekėlė abejonių dėl čempiono. Didžiausia intriga ilgą laiką buvo tai, ar Liverpulio klubas sugebės tapti vos antruoju per visą „Premier“ lygos istoriją, nepralaimėjęs nė vienerių rungtynių per visą sezoną. Būtent tokį rezultatą 2003-2004 metų sezoną užfiksavo Londono „Arsenal“, o to pakartoti kol kas nepavyko niekam. To padaryti nepavyks ir „Liverpool“ ekipai, kuri, kaip minėjome, į savo sąskaitą jau įsirašė pirmąjį pralaimėjimą. 

UEFA Čempionų lygoje praėjusį sezoną triumfavęs „Liverpool“ šį kartą problemų turi jau aštuntfinalyje. Pirmąsias rungtynes išvykoje Madrido „Atletico“ ekipai minimaliu rezultatu pralaimėję būsimi Anglijos čempionai situaciją bandys taisyti namuose, tačiau lengva tikrai nebus. Prie visų problemų prisideda ir tai, kad atsakomosiose rungtynėse J. Kloppui gali tekti verstis be savo pagrindinio vartininko Alissono, kuris jau praleido savaitgalio „Premier“ lygos rungtynes. Tiesa, bukmekeriai Anglijos ekipos šansų žengti į kitą etapą nenuvertina ir suteikia jiems maždaug 50 procentų galimybe atsidurti ketvirtfinalyje. Reklaminis Betclic kodas gali pasitarnauti tiems, kad nori spėti šios dvikovos baigtį, po kurios iš turnyro gali pasitraukti vieni iš favoritų. 

J. Kloppas niekada nepasižymėjo kaip strategas, kreipiantis daug dėmesio į vietines taures. Toks požiūris praktiškai iškart garantavo, kad „Liverpool“ netaps viena iš komandų, kurios sugeba laimėti vadinamąjį „Treble“, kuomet triumfuojama savo šalies pirmenybėse, taurėje bei UEFA Čempionų lygoje. Išties toks požiūris turėtų stebinti. Jei Anglijos lygos taurė ir nėra prestižinis turnyras, tačiau laimėti FA taurę šalie „Premier“ lygos trofėjaus būtų išties puikus pasiekimas. Ypač žinant tai, kad šio turnyro kovos prasidėjo jau tada, kai „Liverpool“ praktiškai turėjo „Premier“ lygos trofėjų savo kišenėje. Vis tik turnyro aštuntfinalyje patirtas pralaimėjimas „Chelsea“ ekipai reiškia, kad šį sezoną J. Kloppo kariauna tikrai neįsirašys į futbolo metraščius kaip komanda, iškovojusi „Treble“. 

„Premier“ lygos trofėjus yra puikus pasiekimas, tačiau ši „Liverpool“ komanda jau dabar yra laikoma viena geriausių per visą Anglijos futbolo istoriją, todėl komandos fanams turėtų būti šiek tiek apmaudu, jei viskas apsiribos tik šiuo trofėjumi. Aišku, Liverpulio klubas gali pasiekti istorinį pasiekimą ir pagerinti „Premier“ lygoje surinktų taškų rekordą.  

Būtinai pasinaudokite STS premija, jei galvojate, kad „Liverpool“ dar patriukšmaus Čempionų lygoje arba tikite, kad J. Kloppo auklėtiniai pagerins „Premier“ lygos taškų rekordą. 

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos