Legendinis Švedijos futbolininkas Zlatanas Ibrahimovičius teigia, kad diskusijose dėl geriausio visų laikų žaidėjo vardo yra padėtas taškas.
Anot buvusio puolėjo, šis titulas jau priklauso Argentinos rinktinės lyderiui Lioneliui Messi.
„Nemanau, kad dar reikėtų diskutuoti.
Kai tampi rezultatyviausiu visų laikų pasaulio čempionato žaidėju, kai laimi turnyrą, dominuoji tarp skirtingų kartų futbolininkų ir išlieki produktyvus būdamas 38-erių – ko daugiau norėti?
Daugybę metų mes lyginome Messi su kitais žaidėjais, tačiau jie negali prilygti argentiniečiui savo pasiekimais.
Pele, Diego Maradona, Johanas Cruyffas ar dar koks kitas futbolininkas buvo nuostabūs, tačiau Lionelio skaičiai, ilgaamžiškumas aikštėje ir laimėti trofėjai leidžia jam susikurti savo kategoriją“, – sakė Z. Ibrahimovičius.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Keista kad Zlatanas nebesako kad jis pats geriausias😃
Keista kad Zlatanas nebesako kad jis pats geriausias😃
Pabudo net Zlatanas po Messi pasirodymų.
Būtų gaves raudonas kaip pridera, nebūtų buve nei rekordų nei įvarčių antras rungtynes.
Tikrai nebeliko - teisėjų numylėtinis (švelniai tariant).
Jergau šitie vaikiški pasakymai juokingi. Gi visi žinom, kad Henry su Zlatanu hateriai CR7 😀 Messi dar jaunesnis smagu, kad žiba, bet su CR7 jie abu buvo geriausi, tą patį ir Messi sako. Klausimas ar Messi 41 metų dar išvis loš, tad su CR7 dabar nėra ko ir lygint, o čempas dar nesibaigė. Tas pats buvo 2022, kai nuo Saudi Arabijos gavo Argentina, visi stūmė, o po to Wc laimėjo.
Būtų gaves raudonas kaip pridera, nebūtų buve nei rekordų nei įvarčių antras rungtynes.
Keista kad Zlatanas nebesako kad jis pats geriausias😃
Pabudo net Zlatanas po Messi pasirodymų.
Keista kad Zlatanas nebesako kad jis pats geriausias😃
Tikrai nebeliko - teisėjų numylėtinis (švelniai tariant).
Jergau šitie vaikiški pasakymai juokingi. Gi visi žinom, kad Henry su Zlatanu hateriai CR7 😀 Messi dar jaunesnis smagu, kad žiba, bet su CR7 jie abu buvo geriausi, tą patį ir Messi sako. Klausimas ar Messi 41 metų dar išvis loš, tad su CR7 dabar nėra ko ir lygint, o čempas dar nesibaigė. Tas pats buvo 2022, kai nuo Saudi Arabijos gavo Argentina, visi stūmė, o po to Wc laimėjo.
Jergau šitie vaikiški pasakymai juokingi. Gi visi žinom, kad Henry su Zlatanu hateriai CR7 😀 Messi dar jaunesnis smagu, kad žiba, bet su CR7 jie abu buvo geriausi, tą patį ir Messi sako. Klausimas ar Messi 41 metų dar išvis loš, tad su CR7 dabar nėra ko ir lygint, o čempas dar nesibaigė. Tas pats buvo 2022, kai nuo Saudi Arabijos gavo Argentina, visi stūmė, o po to Wc laimėjo.
Tikrai nebeliko - teisėjų numylėtinis (švelniai tariant).
Keista kad Zlatanas nebesako kad jis pats geriausias😃
Keista kad Zlatanas nebesako kad jis pats geriausias😃
Pabudo net Zlatanas po Messi pasirodymų.
Būtų gaves raudonas kaip pridera, nebūtų buve nei rekordų nei įvarčių antras rungtynes.
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą