Z. Ibrahimovičius atvedė „Milan“ į pergalę prieš „Cagliari“ © AFP

Italijos „Serie A“ pirmenybėse dar vieną pergalę iškovojo „Milan“ ekipa.

S. Pioli auklėtiniai išvykos rungtynėse 2:0 palaužė „Cagliari“ futbolininkus ir vėl pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Į priekį svečiai išsiveržė septintąją rungtynių minutę po Z. Ibrahimovičiaus tiksliai realizuoto 11 metrų baudinio.

Rezultatą padvigubino dar kartą pasižymėjęs Z. Ibrahimovičius, kuris po D. Calabria perdavimo pasiuntė kamuolį vartų tinklą.

„Milan“ ekipa rungtynes baigė mažumoje. 74-ąją minutę iš aikštės išvarytas A. Saelemaekersas.

„Milan“ ekipa su 43 taškais rikiuojasi pirmojoje turnyrinės lentelės pozicijoje.