Z. Ibrahimovičius įvarčiu prisidėjo prie "AC Milan" pergalės, "Lazio" tęsia įspūdingą pergalių seriją

Šeštadienį startavo 19-asis "Serie A" turas.

Pergalę išvykoje šventė "AC Milan" futbolininkai, kurie rezultatu 2:0 palaužė "Cagliari" ekipą.

Abu įvarčiai krito antroje mačo dalyje, o svečius į priekį 46-ąją minutę išvedė Rafaelis Leao.

Milano ekipos pergalę 64-ąją minutę įtvirtino visai neseniai į Italiją sugrįžęs Zlatanas Ibrahimovičius.

"AC Milan" ekipai tai buvo pirmoji pergalė po trijų nelaimėtų susitikimų "Serie A" pirmenybėse.

Kitose rungtynėse jau dešimtąją pergalę iš eilės iškovojo "Lazio" ekipa, kuri namuose 1:0 įveikė "Napoli" futbolininkus.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 82-ąją minutę, kuomet iš varžovų vartininko kamuolį perėmęs Ciro Immobile pasiuntė jį į vartų tinklą.

"Lazio" ir toliau užtikrintai žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje.