Z. Ibrahimovičius: "Sunku paaiškinti tai, kas įvyko"

"AC Milan" sekmadienį miesto derbyje po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, tačiau antrajame kėlinyje praleido net keturis įvarčius ir patyrė skaudų pralaimėjimą prieš "Inter".

Zlatanas Ibrahimovičius paskutiniu smūgiu pirmajame kėlinyje padvigubino savo komandos pranašumą, tačiau to pergalei nepakako.

Po mačo švedas sunkiai galėjo paaiškinti tokį pasirodymą antrajame kėlinyje.

"Sunku paaiškinti tai, kas įvyko. Pertraukos metu kalbėjome, kad pirmosios 15 minučių antrajame kėlinyje bus esminės, tačiau per jas praleidome du įvarčius.

Mes tiesiog nustojome žaisti, nebetikėjome savo jėgomis, nebegalėjome išpildyti paprasčiausių žaidimo detalių. Po to, kai "Inter" išlygino rezultatą, mes tiesiog sugriuvome.

Manau, kad kai kuriems mūsų žaidėjams tiesiog pritrūko patirties. Reikia mokėti kontroliuoti rungtynes, kuomet turi dviejų įvarčių pranašumą.

Rungtynės buvo gana keistos, nes pirmajame kėlinyje žaidėme beveik idealiai. Iš "Inter" pirmoje mačo dalyje tikėjausi daugiau ir jie neatrodė kaip komanda, verta antrosios vietos čempionate, tačiau po pertraukos viskas buvo kitaip", - bendraudamas su "Sky Sport Italia" kalbėjo Z. Ibrahimovičius.