Z. Ibrahimovičius užsidirbo pirmą raudoną kortelę MLS pirmenybėse (VIDEO)

Zlatano Ibrahimovičiaus vardas vėl skamba visoje pasaulio žiniasklaidoje - šį kartą švedas pasižymėjo ne įspūdingu įvarčiu, bet itin kvaila raudona kortele.

Prieš kelis mėnesius į Jungtines Amerikos Valstijas rungtyniauti išvykęs 36-erių metų puolėjas rungtynėse su Monrealio "Impact" pirmojo kėlinio pabaigoje trenkė varžovai ranka per galvą ir susilaukė pašalinimo iš aikštės.

Z. Ibrahimovičių imtis tokių veiksmų išprovakavo varžovo užmynimas ant švedo kojos, nors jis tai padarė ir visiškai netyčia.

Los Andželo "Galaxy" be puolėjo vertėsi visą antrąjį kėlinį, tačiau net ir žaisdami dešimtyje sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 1-0.

Z. Ibrahimovičius po savo audringo debiuto, kai nuostabiu dubliu išplėšė komandai pergalę, MLS pirmenybėse labai sėkmingo žaidimo ir neberodo - pelnytas tik vienas įvartis po to.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/4qoPeHSagu0" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>