Z. Ibrahimovičius vedė „AC Milan“ į pergalę miesto derbyje © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį „Serie A“ pirmenybėse įvyko Milano miesto derbis.

Pergalę principiniame mūšyje iškovojo „AC Milan“ klubas, kuris išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Inter“ futbolininkus.

Svečius į pergalę vedė Zlatanas Ibrahimovičius, kuris 12-ąją minutę nors ir nerealizavo 11 metrų baudinio, tačiau pirmasis prišoko prie atšokusio kamuolio ir išvedė „AC Milan“ į priekį.

Tas pats švedas 16-ąją minutę padvigubino savo komandos pranašumą.

„Inter“ atsilikimą sušvelnino 28-ąją minutę po Romelu Lukaku įvarčio, tačiau per likusį laiką šeimininkai rezultato išlyginti nesugebėjo.

„AC Milan“ ir toliau žygiuoja be pralaimėjimu bei yra turnyrinės lentelės viršūnėje.

• Ims (IP: 16a6914c5)

Seria A žiekit dar Milanas prie Ibra visi motyvuoti ir pats Ibra siautėja.

• 13
  • Kepta duona (IP: 26c08b354)

Suprantama traumos,virusas, gyneju grandis visai silpna sendien pas Inter. Conte visai nupuso, Kolarova pasikviete, tas abu ivarcius ir atveze. Jau Godinas kurio nera, ar Raniokija butu 100% geriau. Vidalis balabolas, nu Eriksenas ant suolo. Conte netinka Interui konkreciai.

• Kdkk (IP: 386a4271a)

Šitas tai gyva legenda.Profesionalumo pavyzdys.Tokių metų taip judėti,palaikyti tokia pat fizinę kondicija yra kažkas WOW

• 2
  • GedBuz

Kada nustos šitas puslapis pats savaime persikraudinėti?!

• 0
  • Matracas

• 3
  • Pz (IP: 597da9eec)

Bet ziauru kulusevskis geras yra bet pastebekit kokia jis ziauria yda turi, visiskai bloga kordinacija jei praranda kontrole jis toliau keliauja ta pacia linkme, kai ataka jau vyksta visai kitur