Z. Zidane'as apie Rodrygo: "Svarbiausia nesukelti nereikalingo spaudimo"

Zinedine'as Zidane'as pasidžiaugė Rodrygo pasirodymu rungtynėse su Stambulo "Galatasaray", tačiau pabrėžė, kad žiniasklaida neturėtų perlenkti lazdos ir nekelti pernelyg didelio spaudimo 18-mečiui futbolininkui.

Trečiadienį vakare Brazilijos futbolo talentas įsirašė į Čempionų lygos istorijos puslapius, tapęs antru jauniausiu žaidėju turnyro istorijoje, pasiekusiu "hat-tricką".

"Manęs nenustebino Rodrygo, nes jis visada turėjo kokybės surengti tokį pasirodymą", – spaudos konferencijoje sakė Z. Zidane'as.

"Tai tik pati pradžia, turime išlikti ramūs su juo. Dabar svarbiausia yra nesukelti nereikalingo spaudimo jo atžvilgiu", – tęsė strategas.

Prancūzas pridūrė, kad jau nuo pat pirmos dienos, kai Rodrygo atvyko į Madridą, buvo galima pastebėti, jog jis yra labiau subrendęs nei kiti 18-mečiai žaidėjai.

"Jis yra labai inteligentiška asmenybė, gebanti labai greitai išmokti svarbiausius dalykus. Techniškai jis jau yra pasirengęs – jis žino, kada ir kur atakuoti, kada reikia padėti komandos draugams ir kaip išlikti ramiam su kamuoliu.

Jis yra labai protingas ir taktiškai išprusęs žaidėjas, kuris, svarbiausia, nori toliau tobulėti", – pagyrų jaunam talentui negailėjo Z. Zidane'as.

Rodrygo dar šio sezono pradžioje žaidė antroje "Real" komandoje. Pagrindinėje ekipoje jis debiutavo rugsėjo 25-ąją dieną ir nuo to laiko per šešerias rungtynes įmušė 5 įvarčius.