Z. Zidane'as: J. Rodriguezas yra mūsų kertinis žaidėjas

Madrido "Real" treneris Zinedine'as Zidane'as džiaugėsi ekipos pergales Ispanijos pirmenybėse ir negailėjo pagyrų į aikštę po traumos grįžusiam Jamesui Rodriguezui.

"Real" ekipa vakar "La Liga" pirmenybėse po dviejų savaičių grįžo į aikštę ir po gana atkaklios kovos rezultatu 3-1 nugalėjo lygos autsaiderius "Osasuna" futbolininkus.

Z. Zidane'as į aikštę antrojo kėlinio pradžioje įleido saugą Jamesą Rodriguezą, kuris nuo sausio mėnesio pradžios gydėsi traumą. Nepaisant to, kad prie stratego kolumbietis prarado startinę poziciją, Z. Zidane'as saugą laiko vienu iš svarbiausių komandos žaidėjų.

J. Rodriguezas šiose rugtynėse neišsiskyrė įvarčiu ar rezultatyviu perdavimu, tačiau jo žaidimas aikštės viduryje iškart pagyvino "Real" žaidimą.

"Jamesas sužaidė geras rungtynes. Nėra lengva grįžti po traumos ir iškart sužaisti puikias rungtynes. Tačiau jis aikštėje demonstruoja užtikrintą ir ramų žaidimą, kuris yra reikalingas visai komandai. Jis - kertinis mūsų žaidėjas", - teigė Z. Zidane'as.

Strategas taip pat dalinosi mintimis dėl pasikeitusios žaidimo taktikos, gana ilgos pertraukos be futbolo ir artėjančios sunkios dvikovos su "Napoli".

"Žaidėme su trijais gynėjais ir Danilo bei Marcelo kraštuose, tačiau po Danilo traumos teko pakeisti schemą. Svarbiausia buvo išlaikyti pusiausvyrą žaidime ir pasiekti pergalę.

Sunkumų sukėlė tai, kad nežaidėme 15 dienų. Svarbiausia, kad į rungtynių ritmą pavyko grįžti su pergale, o dabar turime ruoštis žaisti kas tris dienas. Reikia pailsėti ir sutelkti visą dėmesį į trečiadienio rungtynes", - pridūrė Z. Zidane'as.

"Real" trečiadienį namuose pirmajame UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio susitikime priima "Napoli" futbolininkus.