Z. Zidane'as pasidžiaugė J. Rodriguezo žaidimu

Jamesas Rodriguezas dar vasaros pradžioje galėjo atsidurti "Napoli" klube, tačiau aplinkybės susiklostė taip, jog kolumbietis antrą kartą savo karjeroje vilki Madrido "Real" marškinėlius.

Po dviejų metų nuomos grįžusiam J. Rodriguezui nebuvo numatyta vieta "Real" komandoje, tačiau kolumbietis liko ir dabar pretenduoja tapti reguliaru startinės sudėties žaidėju.

J. Rodriguezas po pirmųjų rungtynių su "Real Valladolid" patyrė smulkią traumą, tačiau grįžo šeštadienį ir žaidė visas 90 minučių prieš "Levante". Kolumbietis prie pergalės prisidėjo vienu rezultatyviu perdavimu.

"Jis dar kartą parodė, jog yra puikus žaidėjas", – po rungtynių pasidžiaugė Zinedine'as Zidane'as. – Jamesas turi kokybės žaisti aukščiausiame lygyje".

"Jam fiziškai tai buvo sunkios rungtynės, tačiau jis atidavė visas jėgas ir aikštę paliko "miręs". Labai džiaugiuosi dėl jo", – pridūrė strategas.

J. Rodriguezas turėtų startuoti ir trečiadienį įvyksiančioje dvikovoje su PSG – Luka Modričius, Isco ir Fede Valverde gydosi traumas, todėl "Real" šiuo metu išgyvena tikra krizę vidurio aikštėje.