Z. Zidane'as planuoja po sezono susikrauti lagaminus

Madrido „Real“ ekipai pavyko išvengti tragedijos Čempionų lygos lygoje, paskutiniame grupių etapo ture prasimušus į atkrintamąsias varžybas.

Vis dėlto klubo vairininkas Zinedine'as Zidane'as, kad ir išvengęs galimo atleidimo, jau planuoja po kelių mėnesių pats krautis lagaminus.

Kaip rašo „Diaro Gol“, prancūzas yra itin nusivylęs karališkojo klubo darbais.

Ekipos prezidentas Florentino Perezas buvo prižadėjęs treneriui, kad įsigys bent tris aukšto pajėgumo naujokus – Paulį Pogbą, Sadio Mane ir Eduardo Camavingą, tačiau liko apsimelavęs.

Tai, anot žiniasklaidos, ir nulems Z. Zidane'o išvykimą, kai po sezono bus išsiskirta su klubu abipusiu noru.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...