Z. Zidane'as: "Praradome koncentraciją ir už tai brangiai sumokėjome"

Madrido "Real" komanda yra arti to, kad antrus metus iš eilės pasirodymą UEFA Čempionų lygoje baigtų jau aštuntfinalio etape.

Trečiadienį vakare Ispanijos sostinės komanda savo žiūrovų akivaizdoje patyrė pralaimėjimą 1:2 prieš "Manchester City". "Real" sugriuvo rungtynių pabaigoje, kai "miestiečiai" per 8 minučių atkarpą sugebėjo įmušti du įvarčius ir pašalintą Sergio Ramosą iš rungtynių.

Po dvikovos nusivylimo neslėpė Zinedine'as Zidane'as, kuris negalėjo suprasti, kodėl komanda prarado koncentraciją, kai jos reikėjo labiausiai.

"75 minutes žaidėme geras rungtynes", – sakė strategas. – Esame supykę dėl to, kaip jos baigėsi. Vienintelė gera žinia yra tai, kad tai tik pirmoji rungtynių dalis (žaidžiami du mačai – red)."

"Pozityvių dalykų tikrai buvo, bet jų nesimato švieslentėje. Maždaug 70 minučių žaidėme savo futbolą. Į Mančesterį vyksime su tikslu laimėti ir prasibrauti į kitą etapą.

Rungtynių pabaigoje nebuvo pakankamai susikoncentravę ir už tai labai brangiai sumokėjome", – kalbėjo Z. Zidane'as.

Atsakomosios rungtynės tarp "Man City" ir "Real" vyks kovo 17 dieną. Madrido ekipai "Etihad" stadione reikės mušti mažiausiai du įvarčius.