Žaibiškai kontratakavę argentiniečiai išsaugojo pranašumą prieš Bosnijos ir Hercegovinos vienuolikę (VIDEO)

Pirmadienio naktį pasaulio futbolo čempionate prasidės F grupės susitikimai. Pirmasis iš jų bus žaidžiamas Rio de Žaneiro "Maracana" stadione, kur susitiks Argentinos bei Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkai.


Rungtynių pradžioje iniciatyvą į savo rankas perėmė Alejandro Sabellos treniruojama Argentina, aktyviai atakavusi varžovų vartus.

Įvartis į Bosnijos ir Hercegovinos vartų tinklą krito jau 3-ąją minutę. Po nesėkmingo epizodo savo baudos aikštelėje kamuolys vartuose atsidūrė nuo Seado Kolašinaco kojos.

Po šio įvarčio vis daugiau kamuolį kontroliavo bosniai. Safeto Sušičo treniruojama ekipa rezgė pozicines atakas, nuo kurių argentiniečiai su vartininko Sergio Romero pagalba gynėsi sėkmingai iki pat pertraukos.

Blankiai pirmajame kėlinyje atrodė Argentinos rinktinės žvaigždė Lionelis Messis net keletą kartų įklimpęs varžovų gynyboje bei praradęs kamuolį.

Antrajame kėlinyje vaizdas kardinaliai pasikeitė strategui A.Sabellai perrikiavus savo pajėgas aikštėje. Nuo pirmųjų antrosios rungtynių dalies minučių į aikštę žengė Gonzalo Higuainas bei Fernando Gago.

Argentiniečių greiti išpuoliai tapo dažnesni ir pavojingesni, tuo tarpu bosnių pozicinių atako sumažėjo, jos tapo padrikos ir apčiuopiamų vaisių komandai nenešė.

Argentinos vienuolikei pavyko sutvirtinti savo pranašumą 65-ąją rungtynių minutę. Iš aikštės gilumos spurtavęs L.Messi susižaidė su G.Higuainu ir išmaudęs Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės gynybą nuo virpsto pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po šio įvarčio bosniams organizuoti atakas visiškai nesisekė. Vis dėlto, jiems pavyko sušvelninti rezultatą ir sugrąžinti intrigą 84-ąją minutę. Po Senado Luličiaus perdavimo įvartį įmušė po keitimo pasirodęs Vedadas Ibiševičius.

Visgi argentiniečiams pavyko išsaugoti susikurtą persvarą ir iškovoti pirmus tris taškus šiame čempionate.

Kitas F grupės susitikimas bus žaidžiamas pirmadienį, 21 val. 45 min. Lietuvos laiku. Jame susitiks Irano ir Nigerijos vienuolikės.

Rezultatas:

Argentina 2 - 1 Bosnija ir Hercegovina

3' [1 - 0] S.Kolašinac (į savus vartus)

65' [2 - 0] L.Messi

84' [2 - 1] V.Ibiševič


Startinės komandų sudėtys:

Argentina: Romero, Garay, Campagnaro, Zabaleta, Di Maria, Messi (c), Rodriguez, Mascherano, Rojo, F. Fernandez, Aguero.

Bosnija ir Hercegovina: Begovic, Bicakcic, Spahic (c), Kolasinac, Besic, Pjanic, Misimovic, Dzeko, Mujdza, Lulic, Hajrovic

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė