Žaidėją įžeidęs italų teisėjas dvejiems metams pašalintas iš futbolo © stopkadras

Italijos futbolo valdininkai priėmė svarbų sprendimą praėjusių metų pabaigoje nuskambėjusiame skandale.

„Serie D“ pirmenybių susitikime tarp „Club Milano“ ir „Pro Sesto“ ekipų pastarosios komandos saugas Alessandro Sala paprašė trenerio jį pakeisti.

Futbolininkas skundėsi, kad mačo arbitras Gabriele Caggiari su juo itin nepagarbiai elgiasi ir net linki susirgti vėžiu. Būtent tokia liga buvo užklupusi žaidėjo mamą.

„La Gazzetta dello Sport“ informuoja, kad dabar bjaurusis teisėjas buvo nušalintas nuo futbolo net dvejiems metams.

Tai – ne pirmas G. Caggiari išsišokimas. „Atletico Uri“ ir „Latte Dolce“ komandų mače arbitras buvo iškoneveikęs jo sprendimais besistebėjusius mačo dalyvius.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...