"Žalgirį" jų pačių aikštėje įveikusi "Sūduva" dar labiau padidino persvarą prieš savo varžovus (VIDEO)

Šį vakarą įvykusiame A lygos favoritų susidūrime pergale džiaugėsi šalies čempionė Marijampolės „Sūduva“. Varžovų aikštėje marijampoliečiai 3:2 palaužė Vilniaus „Žalgirio“ klubą ir dar labiau įtvirtino savo persvarą lygoje.

Susitikimas prasidėjo greitu „Sūduvos“ įvarčiu – jau penktąją minutę Josipas Tadičius išvedė savo ekipą į priekį. Sužaidus 11 minučių rezultatą padvigubino Andro Švrljuga, kuris pelnė kuriozišką įvartį, kai kamuolys į vartus įskriejo po kroato bandymo skersuoti jį į baudos aikštelę. Pirmajame kėlinyje panašiu įvarčiu atsakė ir „Žalgiris“, kai 27-ąją minutę pasižymėjo buvęs „Sūduvos“ žaidėjas Jeremy Manzorro.

Prieš pat finalinį pirmojo kėlinio švilpuką rezultatas tapo lygus. Septintąjį įvartį sezone pelnė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Tomašas Malecas.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai bandė pelnyti pergalingą įvartį, tačiau įvartis krito būtent į jų vartus. 79-ąją minutę kamuolys prie pat varžovų vartų atsidūrė po Juliaus Kasparavičiaus kojomis, kuris pirmuoju savo įvarčiu sezone atnešė komandai tris taškus.

Po šio susitikimo „Sūduva“ padidino savo persvarą nuo „Žalgirio“ jau iki dešimties taškų. Tuo tarpu vilniečiai ne tik nepasinaudojo galimybe priartėti prie Marijampolės klubo, tačiau ir nepadidino persvaros prieš šiandien netikėtai suklupusius „Trakus“ – komandas ir toliau skiria taškas.