"Žalgirį" paliko trys žaidėjai, tačiau papildė Klevinskas (komentaras)

Lietuvos čempionas Vilniaus “Žalgiris” atsisveikino su dar trimis futbolininkais. Po šio sezono pasibaigus sutartims, klubą paliko Vaidotas Šilėnas, Tomas Misūnas ir Karolis Strolys.

Kiek anksčiau žalgiriečiai atsisveikino su Ryčiu Leliūga, Andriumi Velička bei Aivaru Bražinsku.

Net ketverius metus reprezentacinėje sostinės ekipoje praleidęs V. Šilėnas žaliai baltų gretose sužaidė 130 rungtynių. Kairiojo krašto saugo ir gynėjo pozicijoje rungtyniavęs futbolininkas pelnė 10 įvarčių, iš kurių 5-is praėjusiame sezone, atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu T. Misiūnas ir K. Strolys atstovavo Lietuvos čempionų jaunimo komandai “Žalgirietis”. Ekipos branduolį padėję sudaryti jaunuoliai sužaidė po tris dešimtis rungtynių. T. Misiūnas šiemet pasižymėjo 6 įvarčiais, K. Strolys kamuolį į vartų tinklą siuntė dukart.

Vilniaus “Žalgiris” dėkoja Vaidotui, Tomui ir Karoliui už darbą bei linki sėkmės ateityje. 

Taip pat pranešama, kad į Vilniaus “Žalgirį“ grįžta patyręs vartininkas Saulius Klevinskas. 2011-ais metais iš Lietuvos sostinės į Maskvos “Torpedo” klubą persikėlęs marijampolietis vėl apsivilks legendinės šalies komandos aprangą.

Lietuvos jaunimo ir nacionalinės rinktinės garbę savo laiku gynęs 30-metis futbolininkas “Žalgirio” gretose pakeis ekipą palikusį Aivarą Bražinską.

“Labai džiaugiamės, jog Saulius grįžta į “Žalgirį”. Su juo mums teko kartu dirbti tik pusmetį, tačiau šio laikotarpio užteko, kad jis įrodytų esąs tikras profesionalas bei aukšto lygio vartininkas”, - sakė “Žalgirio” sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Kartu su S. Klevinsku prie Lietuvos čempionų naujajame sezone prisijungs ir iš “Klaipėdos granito” ekipos į Vilnių grįžtantis Lukas Lidakevičius, antrąją praėjusio sezono pusę uostamiesčio klube praleidęs nuomos pagrindais.

“Sauliaus ir Luko prisijungimas prie komandos sudarys reikiamą konkurenciją vartininko pozicijoje. Armantui (iki šiol buvusiam pagrindiniam “Žalgirio” vartininkui, - red. pastab.) tai bus papildoma paspirtis. Visi šie žaidėjai treniruočių stovyklos metu naujam treneriui turės įrodyti savo vertę ir išsikovoti vietą pagrindinėje komandos sudėtyje”, - kalbėjo M. Nikoličius.

Antruoju “Žalgirio” naujoku tapęs S. Klevinskas Maskvos “Torpedo” klube sužaidė daugiau nei pusšimtį rungtynių, o 2011-aisiais buvo pripažintas geriausiu Rusijos pirmosios lygos vartininku.

Žalgiriečių gretas šiuo tarpsezoniu taip pat papildė puolėjas Elivelto, prie komandos vairo praėjusią savaitę stojo vyriausiojo trenerio pareigas eisiantis Valdas Dambrauskas.  

zalgiris-vilnius.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos