Žalgiriečiai sutriuškino "Atlantą", "Ekranas" atsilaikė prieš "Bangą" © Eurofootball.lt
Lietuvoje antradienį prasidėjo 4-asis „SMScredit.lt A lygos“ turas, kuriame sužaisti pirmieji du susitikimai.

Laukiamiausia turo dvikova įvyko LFF stadione, kuriame susitiko praėjusio sezono lyderiai. Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai be vargo rezultatu 4-0 sutriuškino Klaipėdos „Atlanto“ ekipą.

Galingai rungtyniauti jau nuo pat rungtynių pradžios pradėję žalgiriečiai į priekį įsiveržė 9-ąją minutę. Po tikslaus Serge‘o Nyuiadzi perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė nesustabdomas Jakubas Wilkas.

Po įvarčio „Atlanto“ futbolininkai nepalūžo ir bandė išlyginti rezultatą, tačiau maždaug po 15 minučių baudos aikštelėje prasižengė svečių vartininkas ir rungtynių arbitras skyrė 11 metrų baudinį, o jį sėkmingai realizavo Linas Pilibaitis.

Besibaigiant pirmajam kėliniui „Žalgiriui“ pavyko pasiųsti dar vieną įvartį į varžovų vartus. Po J.Wilko pakelto kampinio Kristis Andreou po nesėkmingo klaipėdiečio Tado Eliošiaus žaidimo pelnė įvartį.

Antrasis kėlinys taip pat klostėsi sėkmingiau sostinės komandai, kuri 52-ąją minutę ir vėl pasižymėjo. Po įspūdingos kontratakos kraštu nuo „Atlanto“ gynėjų pabėgęs S.Nyuiadzi atliko perdavimą K.Andreou, o jaunasis puolėjas galva dar kartą nuginklavo Mantą Galdiką.

Per likusį laiką svečiai iš Klaipėdos bandė spausti šeimininkų vienuolikę, tačiau viską dar pirmajame kėlinyje išsprendę Lietuvos čempionai sėkmingai apsigynė ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Kitose rungtynėse taškus prarado Gargždų „Bangos“ futbolininkai. Pastarieji savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Panevėžio „Ekranu“, tačiau bent jau laikinai gargždiškiai išlieka antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Vilniaus „Žalgiris“ 4 – 0 Klaipėdos „Atlantas“
9‘ [1 – 0] J.Wilk
25‘ [2 – 0] L.Pilibaitis (11m. baudinys)
40‘ [3 – 0] K.Andreou
52‘ [4 – 0] K.Andreou

Gargždų „Banga“ 0 – 0 Panevėžio „Ekranas“