„Žalgirio“ dubleriai nutraukė nesėkmių seriją

LFF Pirmoje lygoje žaidžianti „Žalgiris B“ komanda antradienį svečiuose iš 1-ojo turo atkeltose rungtynėse 3:1 (1:0) įveikė Klaipėdos „Koralą“ ir iškovojo pirmąją pergalę. Įvarčius nugalėtojams pelnė Deividas Linauskas, Lukas Žukauskas ir Simonas Vasiljevas.

Jaunieji žalgiriečiai į Klaipėdą atvyko be kelių svarbių žaidėjų: Vilniuje su pagrindine „Žalgirio“ komanda liko vartininkas Airidas Mickevičius ir saugas Karolis Uzėla, išvyką į uostamiestį praleido ir praėjusiame ture raudona kortele už paskutinės vilties pražangą nubaustas gynėjas Patrickas Jorgensenas. Nepaisant šių netekčių ir ilgos kelionės, Žydrūno Grudzinsko treniruojama „Žalgiris B“ ekipa puikiai pradėjo rungtynes ir jau 17 minutę pelnė pirmą įvartį. Dominykas Kodz atliko perdavimą nuo kampinio gairelės, o D.Linauskas galva nukreipė kamuolį į vartus.

Pasak Ž.Grudzinsko, jo auklėtiniai pirmame kėlinyje galėjo padidinti persvarą, tačiau D.Kodz ir Osvaldo Čipkaus smūgiams stigo tikslumo. Po pertraukos iniciatyvą perėmė šeimininkai ir 55 min. Donatas Surblys po žalgiriečių klaidų gynyboje rezultatą išlygino. Antroje rungtynių dalyje abi komandos daug atakavo, tačiau sėkmė lydėjo žalgiriečius. 72 min. po dar vieno D.Kodz perdavimo į baudos aikštelę pasižymėjo L.Žukauskas, o 90 min. paskutinį tašką rungtynėse padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs S.Vasiljevas.

„Manau, kad sužaidėme tikrai geras, taktiškai brandžias rungtynes ir pelnytai laimėjome. Jei pirmame kėlinyje futbolininkai būtų išnaudoję turėtas progas, ta pergalė būtų dar svaresnė. Antrame kėlinyje po kelių klaidelių ir rikošetų praleidome įvartį, varžovai pradėjo žaisti drąsiau, daugiau atakuoti, bet mes patikimai gynėmės ir pasinaudojome galimybėmis rengti savo kontrišpuolius. Tokiu būdu, po klasikinių kontratakų ir perdavimų iš krašto į baudos aikštelę pelnėme dar du įvarčius. Smagu, kad nutraukėme nesėkmių seriją, įrodėme sau ir kitiems, kad galime žaisti šioje lygoje. Aišku, galima sakyti, kad šį kartą varžovai buvo silpnesni nei prieš tai buvusios Panevėžio, Telšių ir Alytaus komandos, tačiau jų gretose taip pat žaidė keli vyresni, daugiau patirties turintys futbolininkai, su kuriais mūsų jaunuoliams nebuvo paprasta grumtis“, – teigė „Žalgiris B“ strategas Ž.Grudzinskas.

Po 4 turų 3 taškus turinti „Žalgiris B“ ekipa Pirmos lygos turnyro lentelėje pakilo į 11 vietą. Vis dar be taškų liekantis „Koralas“ užima paskutinę – 14 poziciją. Pirmauja 12 taškų surinkusi Gargždų „Banga“.

Kitas rungtynes „Žalgirio“ dubleriai žais balandžio 23 dieną, pirmadienį su Kauno „Stumbras B“ ekipa. LFF stadione vyksianti A lygos komandų dublerių akistata prasidės 16 valandą.