„Žalgirio“ pasirodymas Kėdainiuose įprasmintas trimis įvarčiais © E. Žaldario nuotr.

Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ laimėjo antrą kartą iš eilės.

12-ojo turo išvykos susitikime žalgiriečiai užtikrintai įveikė dešimtą sykį paeiliui pralaimėjusį Kėdainių „Nevėžį“ – 0:3 (0:2).

Šeimininkai pakankamai drąsiai padėjo mačą, bet grubios klaidos aikštės viduryje greitai praleido įvartį. 7-ąją minutę žalgiriečio spirtas kamuolys atsimušė į virpstą, o netrukus jį į tuščius vartus nukreipė Francis Kyeremeh.

„Nevėžio“ gretose aktyviai rungtyniavo Julius Kaspravičius, taip pat į rikiuotę grįžo Aleksandras Dovhijus bei Peteris Eletu.

31-ąją minutę krito antrasis įvartis. Josipas Tadičius baudos aikštelėje išprovokavo Martyno Medelinsko pražangą ir realizavo savo paties uždirbtą baudinį.

Dviejų įvarčių pranašumą turėjęs „Žalgiris“ užtikrintai kontroliavo situaciją ir susikūrė nemažai progų, tačiau puikiai rungtyniavo Kėdainių ekipos vartų sargas Sergijus Melašenka.

Vis dėlto 81-ąją minutę Vilniaus klubas pelnė trečią įvartį – Saulius Mikoliūnas atliko tikslų perdavimą, o puikiai kamuolį suvaldęs Tomislavas Kišas pasiuntė jį į vartus.

Vladimiras Čeburinas pirmą kartą šiame sezone į kovą metė Meinardą Mikulėną, kuris dominuoja Pirmoje lygoje.

„Žalgiris“ su 21 tašku ir toliau žengia ketvirtas, savo ruožtu, „Nevėžis“ su 3 taškais užima paskutinę – dešimtąją – poziciją.