Praėjusio sezono pradžioje į Vilniaus „Žalgirį“ atvykęs Dino Salčinovičius klubą palieka abipusiu susitarimu.
Švedas visuose turnyruose sužaidė 22 rungtynes, pelnė 3 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.
Taip pat jis sužaidė 2 rungtynes dublerių gretose ir Pirmos lygos čempionate pasižymėjo 2 kartus.
Klubas dėkoja žaidėjui už atsidavimą atstovaujant klubui ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą