„Žalgiris“ atsisveikino su L. Dumančičiumi © fkzalgiris.lt

Vilniaus „Žalgirio“ komandoje kitą sezoną nebus gynėjo Luka Dumančičiaus – su legionieriumi iš Kroatijos sutartis nutraukta abipusiu susitarimu.

27 metų žaidėjas į Vilnių atvyko birželio mėnesį.

Per tris mėnesius kroatas komandoje sužaidė 14 rungtynių ir įmušė 3 įvarčius.

Gynėjas tikslūs smūgiai nulėmė pergalę prieš „Bangą“ ir lygiąsias „Šiauliuose“, o taip pat atidarė komandos įvarčių sąskaitą prieš „Riterius“.

Sezono pabaigoje futbolininkas patyrė traumą ir vėliau į startinę sudėtį negrįžo.

 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...