"Žalgiris" ir "Ekranas" iškovojo užtikrintas pergales (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Lietuvoje buvo sužaistos dvejos "SMScredit.lt A lygos" 31-ojo turo rungtynės.

Tauragėje susitiko savo žiūrovų palaikomas "Tauras" ir Vilniaus "Žalgiris". Užtikrintą pergalę rezultatu 0-3 iškovojo Mareko Zubo auklėtiniai.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 50-ąją minutę, kuomet nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Mantas Kuklys. Baudinį uždirbo po keitimo pasirodęs Andrius Velička.

Antrąjį įvartį 66-ąją minutę pelnė tas pats futbolininkas. M.Kuklys gražiu baudos smūgiu nuginklavo jaunąjį vartininką Edviną Gertmoną.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Kamilis Bilinskis, kuris iš maždaug 18 metrų pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Kitose rungtynėse pergalę savo aikštėje iškovojo Panevėžio "Ekrano" futbolininkai, kurie nugalėjo Gargždų "Bangą".

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Dejanas Djeničius bei Egidijus Varnas.

Visi rezultatai:

Tauragės "Tauras" 0 - 3 Vilniaus "Žalgiris"
50' [0 - 1] M.Kuklys (11m. baudinys)
66' [0 - 2] M.Kuklys
85' [0 - 3] K.Bilinski

Panevėžio "Ekranas" 2 - 0 Gargždų "Banga"
25' [1 - 0] D.Djenič
79' [2 - 0] E.Varnas

84' V.Slavickas ("Ekranas") pašalintas iš aikštės