"Žalgiris" išplėšė lygiąsias © Eurofootball.lt
UEFA taurės pirmojo etapo pirmosiose rungtynėse FK "Žalgiris" svečiuose sugebėjo išplėšti lygiąsias prieš Šiaurės Airijos "Portadown FC" klubą.

"%c00198" - "%c00032" 2 - 2
11', 15' Peter McCann [1 - 0, 2 - 0]
66' %p02676 [2 - 1]
77' %p02613 [2 - 2]

Rungtynių pradžia mūsiškiams nežadėjo nieko gero. Jau 11 susitikimo minutę po Gary Hamiltono tikslaus perdavimo Peteris McCannas žemu ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

Netrukus šeimininkai padvigubino skirtumą - tas pats McCannas smūgiavo į vartus, Malinauskui pavyko apsiginti, tačiau McCannas antruoju bandymu permetė kamuolį per vilniečių vartininką.
Tačiau įpusėjus kėliniui žaidimas išsilygino, o abi komandos neturėjo pavojingesnių progų pasižymėti.

Antrajame kėlinyje Kęstučio Latožos treniruojami futbolininkai užspaudė savo varžovus, tačiau šeimininkai gerai gynėsi ir atakų pabaigti nesisekdavo. 66 minutę žalgiriečiai pagaliau sugebėjo sušvelninti rezultatą - tai padarė Andžejus Maksimovičius.

Po vienuolikos minučių Artūras Steško iš toli smūgiavo stipriai bei tiksliai ir rezultatas tapo lygus. Toks rezultatas jau iš dalies tenkino vilniečius ir jie jį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

"Žalgiriui" dabar Vilniuje užteks nulinių lygiųjų arba lygiųjų 1-1. Atsakomosios rungtynės "Žalgirio" stadione vyks po dviejų savaičių - liepos 29-ąją.