„Žalgiris“ neįveikė „Riterių“ © E. Žaldario nuotr.

Penktadienį „Optibet A lygoje“ nutrūko Vilniaus „Žalgirio“ trijų pergalių iš eilės serija. Tvirtą gynybą pademonstravę sostinės Vilniaus „Riteriai“ sulaikė Lietuvos čempionus – derbis baigėsi lygiosiomis 0:0 (0:0).

Rungtynių pradžia žadėjo nemažai veiksmo prie abiejų vartų. Abi komandos aktyviai spaudė varžovus ir neleido lengvai perimti iniciatyvos.

Jau trečią minutę iš 23 metrų į vartus pavojingai smūgiavo žalgirietis Eddy Onazi, bet kamuolys pataikė į virpstą. Vėliau Tomislavas Kišas susikūrė gerą poziciją smūgiui baudos aikštelėje apžaisdamas Olaide Badmusą baudos aikštelėje, bet kroato smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

35 minutę pavojingiausią progą prie varžovų vartų turėjo „Riteriai“. Rokas Filipavičius baudos aikštelėje gražiai permetė kamuolį per gynėją, o Mindaugas Grigaravičius besileidžiantį kamuolį galėjo pasiųsti į vartus, bet puikius refleksus pademonstravo vartininkas Edvinas Gertmonas. Į tai „Žalgiris“ atsakė pavojinga ataka jau po minutės – Hugo Videmontas stipriu smūgiu sudrebino šeimininkų vartų konstrukciją.

Antrasis kėlinys buvo priešingas pirmajai rungtynių daliai. Nors „Žalgiris“ kėlinio pradžioje bandė paspausti varžovus ir pralaužti ledus, „Riteriai“ varžovų intencijas gliaudė kaip riešutus ir neleido sukurti pavojingų situacijų. Čempionai daugiau kontroliavo kamuolį ir dažnai kėlė kampinius, bet jie buvo bevaisiai.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis Vladimiro Čeburino auklėtiniai surengė šturmą prie oponentų vartų – H. Videmontas dar kartą pataikė į skersinį dėkingoje situacijoje. Tuo tarpu šeimininkų vartininkas A. Vitkauskas sėkmingai neutralizavo suirutes.

Susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0. „Žalgiris“ su 41 taškais ir toliau rikiuojasi pirmoje lentelės pozicijoje. Jau šeštas rungtynes iš eilės nepralaimėję „Riteriai“ (23 tšk.) sumažino atsilikimą iki penktoje vietoje žengiančio Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandos iki dviejų taškų.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0

Kitos naujienos