„Žalgiris“ nelengvai pasiekė pergalę prieš „Sūduvą“ © E. Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ 32-ajame ture Marijampolės „Sūduva“ savų sirgalių akivaizdoje susigrūmė su svečiais iš sostinės. Vilniaus „Žalgiris“ išnaudojo savuosius šansus bei išvykoje šventė pergalę rezultatu 2:0 (1:0).

Pirmoje kėlinio pusėje į šeimininkų vartus smūgiavo Arvydas Novikovas, iš tolimos distancijos bandymą atliko Oliveris Buffas, tuo tarpu Tomislavas Duka atrėmė Artemo Fedorovo smūgį.

Sužaidus beveik pusvalandį, Oyinlola Kayode pabėgo į greitą ataką bei atliko puikų perdavimą Meinardui Mikulėnui, tačiau puolėjo smūgis buvo sustabdytas, kiek vėliau pavojingu šūviu galva atsakė Kipras Kažukolovas.

Visgi, svečiai į priekį įsiveržė 42-ąją minutę – O. Buffas smūgiavo vartų link, o rikošeto suklaidintas Giedrius Zenkevičius komandos nuo praleisto įvarčio neišgelbėjo.

Antro kėlinio pradžioje pasižymėti iš toli bandė Romualdas Jansonas, o vos po kelių epizodų to paties futbolininko smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų konstrukciją. Rezultatą 56-ąją minutę po M. Mikulėno perdavimo išlyginti galėjo O. Kayode, tačiau pavojingą ataką nutraukė gerai sužaidęs Joelis Bopesu.

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 10 minučių savąsias progas turėjo Igoras Gončaras bei O. Kayode, bet pastarųjų bandymai buvo blokuoti. Žalgiriečiai varžovų keliamą šturmą atlaikė, o per pridėtą teisėjo laiką tašką padėjo Leonardo Vaca – sūduviečiai nespėjo grįžti į gynybą, o tuo pasinaudojęs puolėjas nubaudė varžovus.

Po 32-ojo „Optibet A lygos“ turo „Žalgiris“ su 71 tašku rikiuojasi antras, tuo tarpu Dovydo Lastausko kariauna savo sąskaitoje turi 28 taškus bei rikiuojasi aštunta.