"Žalgiris" pažemino "Taurą", A.Rimkevičiaus vedamas "Ekranas" šventė pergalę © Eurofootball.lt
Trečiadienį Lietuvoje buvo sužaistos „SMScredit.lt A lygos“ 13-ojo turo rungtynės.

Tauragėje susitiko šeimininkai „Tauro“ futbolininkai ir Vilniaus „Žalgiris“. Triuškinančią pergalę rezultatu 0-7 iškovojo sostinės žaidėjai.

Pirmasis įvartis krito rungtynių pradžioje, kai po kontraatakos pasižymėjo „Žalgirio“ žaidėjas Vedranas Gercas.

Antrajame kėlinyje pradėjo piltis įvarčių lietus. Jau 47-ąją minutę rezultatą padvigubino Mantas Kuklys, o 59-ąją ir 60-ąją minutėmis du greitus įvarčius pridėjo Kamilis Bilinskis.

Artėjant rungtynėms į pabaigą įvarčių netrūko. Greitos atakos metu pasižymėjo Takuya Kanai, o vos po keturių minučių Jakubą Wilką pakeitęs Ramūnas Radavičius pasiuntė šeštąjį įvartį į „Tauro“ vartus.

Galutinį tašką ir septintąjį įvartį 90-ąją minutę pelnė dubliu pasižymėjęs T.Kanai. Verta paminėti, jog 75-ąją minutę Vilniaus ekipa liko žaisti dešimtyje, kuomet už kalbas su teisėju antra geltona kortelė buvo rodoma Vaidotui Šilėnui.

Kitame susitikime savo žiūrovų palaikomi Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai susigrūmė su Gargždų „Banga“. Lengvą pergalę rezultatu 4-1 šventė Lietuvos čempionai.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Tadas Markevičius ir „hat-tricką“ praėjusio sezono rezultatyviausias žaidėjas Artūras Rimkevičius. Vienintelį varžovų gretose įvartį pelnė Gajus Kulbis.

„Tauras“ 0 – 7 „Žalgiris“
9‘ [0 – 1] V.Gerc
47‘ [0 – 2] M.Kuklys
59‘ [0 – 3] K.Bilinski
60‘ [0 – 4] K.Bilinski
82‘ [0 – 5] T.Kanai
86‘ [0 – 6] R.Radavičius
90‘ [0 – 7] T.Kanai