“Žalgiris“ pranoko Šveicarijos klubą © Eurofootball.lt
Šiuo metu Kipre stovyklaujantis Vilniaus “%c00032“ pirmadienį žaidė kontrolines rungtynes su Šveicarijos trečios lygos komanda “Tuggen“ ir užtikrintai ją nugalėjo rezultatu 5-2.

Didele sparta ir be žvalgybos vykęs pirmasis kėlinys, kuriame žalgiriečiai rungtyniavo labai eksperimentinės sudėties, pasibaigė be įvarčių. Visi įdomumai prasidėjo po pertraukos, kuomet komandos pasižymėjo net 7 kartus. Po du įvarčius vilniečiams pelnė Igoris Morinas ir Iulianas Bursucas, vieną – Mirijanas Choruži. Varžovų gretose abu kartus rezultatą smūgiais iš 11 m. baudinio švelnino Hajrizas Junuzis.

“Žalgirio“ sudėtis I kėl.: M.Rapalis, M.Krukovski, G.Aleksa, A.Miliškevičius, A.Lipskis, A.Veikutis, E.Rukštelė, A.Falčik, M.Zagreckas, D.Remeza, V.Mižigurskis.

“Žalgirio“ sudėtis II kėl.: M.Rapalis, A.Dubina, E.Lukoševičius, A.Steško, E.Poderis, I.Morinas, I.Steško, M.Choruži, I.Bursuc, A.Ostap, A.Puotkalis.

Keletą dienų anksčiau “Žalgiris“ Kipre sužaidė lygiosiomis su Rusijos komanda Saransko “Mordovia“. Kovo 1 d. vilniečiai susitiks su Liepojos “Metalurgs“, treniruojama Benjamino Zelkevičiaus. Su šia komanda “Žalgiris“ rungtyniaus ir vienoje Baltijos lygos grupėje.