Vilniaus „Žalgiris“ neplanuoja leisti žiūrovams nemokamai stebėti savo kovų Europos turnyruose.
A lygos čempionai pranešė, kad pratęsė savo tradiciją apmokestinti namų rungtynių transliacijas.
Futbolo sirgaliams ekipos partnerių platformoje vienerios rungtynės kainuos mažiausiai 5 eurus.
Anot „Žalgirio“, jei komanda pateks į kurio nors turnyro grupių etapą, tuomet transliacijų teisės automatiškai atiteks „Viaplay“ platformai.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą