Pirmąjį taurės barjerą „Žalgiris“ įveikė nesunkia pergale –  6:0 nugalėta AFK komanda.

Vilniuje vykusiose „Hegelmann LFF taurės“ antrojo etapo rungtynėse šešis įvarčius žalgiriečiai įmušė pirmajame kėlinyje – triskart pasižymėjo Arni Vilhjalmssonas, po kartą – Donatas Kazlauskas, Adama Fofana ir Mario Paveličius.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje lyginant su paskutinėmis rungtynėmis įvyko dešimt keitimų – nuo pradžių žaidė vienintelis M. Paveličius.

Pirmąjį įvartį Lietuvos čempionai pelnė nesužaidus nė minutės – po Adama Fofana perdavimo iš arti spaudžiant D. Kazlauskui kamuolys įkrito į vartus nuo gynėjo.

5 min. po K. Kažukolovo perdavimo galva įmušė A. Vilhjalmssonas. 13 min. jis nukreipė atšokusį kamuolį į vartus.

16 min. smūgiu iš toli pasižymėjo A. Fofana. 28 min. dar kartą iš arti įmušė A. Vilhjalmssonas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje įsiveržęs į baudos aikštelę tiksliai smūgiavo M. Paveličius.

Antrajame kėlinyje daugiau įvarči nebuvo pelnyta – varžovus gelbėjo puikiai žaidęs vartininkas Andrius Juzkiv.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais čempionate gegužės 14 d. prieš „Kauno Žalgirį“.