Z.Ibrahimovičiaus vedamas PSG klubas triumfavo Prancūzijos Supertaurėje (VIDEO)

Šiandien Prancūzijos buvo žaidžiamos šalies Supertaurės rungtynės, kuriose susigrūmė Paryžiaus "Saint-Germain" ir "Guingamp" futbolininkai.

Zlatano Ibrahimovičiaus vedama PSG komanda rezultatu 2-0 įveikė Prancūzijos taurės čempionus. Po švedo įvarčio paryžiečiai į priekį įsiveržė jau 9-ąją minutę.

Tas pats Z.Ibrahimovičius vos po 11 minučių padidino pranašumą ir tai buvo paskutinis susitikimo įvartis. Tiesa, 32-ąją minutę "Guingamp" vienuolikę turėjo galimybę sugrąžinti intrigą, tačiau Mustapha Yatabare nerealizavo 11 metrų baudinio.

PSG klubui Prancūzijos Supertaurę pavyko iškovoti ketvirtąją kartą per visą istoriją. Praėjusiais metais "Ligue 1" čempionai taip pat triumfavo šiame turnyre.

PSG 2 - 0 "Guingamp"

9' [1 - 0] Z.Ibrahimovič

20' [2 - 0] Z.Ibrahimovič (11 m. baudinys)

32' M.Yatabare ("Guingamp") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/4A8yySkBLAI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>