Švedijos rinktinės puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius pripažino, kad jam reikėjo ir sekmės mušant išlyginamajį įvartį į Italijos rinktinės vartus.

C grupės mače, vykusiame penktadienį, Giovannio Trapattonio treniruojami italai po pirmo kėlinio užtikrintai dominavo aikštėje, turėjo vieno įvarčio persvarą ir, atrodė, kad pasiims visus tris taškus. Tačiau likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos, Amsterdamo "%c00138" puolėjas Z.Ibrahimovičius (%p02780), prašokus vartininkui Gianluigi Buffonui (%p01429), kulnu pasiuntė kamuolį į vartus.

"Įmušiau sekmės įvartį, tačiau jis tuo pačiu buvo ir nepakartojamas, vienas gražiausių bei taip pat svarbus, ypač dėl to, jog buvo įmuštas Europos čempionate. Kamuolys skriejo oru, o mes treniravomes žaisti vienu lietimu prieš vartus, tačiau man ir pasisekė", - kalbėjo Ibrahimovičius.

Savo komandos draugą ir puolimo partnerį pagyrė Henrikas Larssonas (%p02542): "Įvartis, kurį jis įmušė, buvo puikus ir mes labai patenkinti lygiosiomis. Džiaugamės uždirbtu tašku, o tas įvartis buvo gražus. Zlatanas jo nusipelnė, jis yra puikus žaidėjas".

Tuo tarpu italų treneris Giovannis Trapattonis nelabai liko patenkintas savo vartininko žaidimu: "Mano vaikinai padarė ką galėjo. Turėjome keletą šansų, o paskui sugriuvome. Švedija dažniausiai žaidė kraštais. Jie gavo lygiąsias, nes suklydo Buffonas".

Pats Buffonas pažerė komplimentų švedų puolėjui: "Ibrahimovičius įmušė fantastišką įvartį. Jis sugebėjo pasiųsti kamuolį į viršutinį vartų kampą kulnu. Tame judesyje buvo ne vien sekmė, bet ir nemažai talento. Mums nepavyko išnaudoti daugybės progų ir pirmajame kėlinyje iššvaistėme daug energijos. Šiaip ar taip, Švedija yra puiki komanda, o mes žaidėme gerai. Dar galime patekti į kitą etapą".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos