Kroatai prasibrovė į EURO 2020 aštuntfinalį © AP nuotr.

Antradienį finišavo EURO 2020 D grupės kovos.

Fiasko išvengė pasaulio vicečempionai kroatai, kurie lemiamose rungtynėse rezultatu 3:1 palaužė škotus ir žengė į aštuntfinalį.

Kroatai į priekį išsiveržė 17-ąją minutę po Nikola Vlašičiaus tikslaus smūgio, tačiau 42-ąją rezultatą išlygino Callumas McGregoras.

Vis tik antrajame kėlinyje pasaulio vicečempionai įrodė savo pranašumą. 62-ąją minutę puikiu smūgiu savo komandą į priekį išvedė Luka Modričius, o kroatų pergalę 71-ąją minutę įtvirtino Ivanas Perišičius.

Ši pergalė kroatus grupėje kilstelėjo iki antrosios pozicijos.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • Glokas2

Mldc Kroatai

• +1
  • Llaurynas

Idomu ziureti maca kuris lemia viska arba nieko, ir kai lygiosiosnetinka nei vienai komandai. Laimejo stipresni ir vertesni