"Žvaigždžių karai": išaušo "Atletico" triumfo valanda

Portale „Eurofootball.lt“ – „Žvaigždžių karai“. Šiandien vakare UEFA Čempionų lygoje paaiškės didžiojo sezono atomazga - finalas. Aštuoni Lietuvoje populiariausio  futbolo naujienų portalo dalyviai iki sezono pabaigos varžėsi dėl geriausio orakulo vardo.

Didžiajame turnyro finale susigrums dvi Madrido ekipos – „Real“ ir „Atletico“. Komandos Čempionų lygos finale kovojo prieš du metus ir futbolo sirgaliai išvydo tikrą dramą – paskutinėmis pagrindinio laiko sekundėmis pelnytas išlyginamasis „Real“ įvartis ir jų triumfas pratęsimo metu.

Atrodo, kad šįkart „Atletico“ nėra pasirengęs klysti. Mantas Katleris, Donatas Kazlauskas, Lukas Spalvis, Laurynas Kasčiūnas, Vytautas Andriuškevičius – visi prognozuoja „Rojiblancos“ pergalę ir triumfą finale. Vienintelis Paulius Jakelis įsitikinęs, kad pergalę rezultatu 2-1 pasieks „Real“.

Gratas Sirgėdas su Gediminu Reklaičiu prognozuoja lygiąsias, kurios komandos nuvestų iki pratęsimo, o vėliau – galbūt ir iki 11 metrų baudinių serijos.

Verta paminėti, kad visų dalyvių prognozės yra tik pagrindinio laiko. Pratęsimo metu užfiksuotas rezultatas neturės jokios įtakos dalyvių rikiuotei turnyrinėje lentelėje.

Taisyklės: už teisingai atspėtą rezultatą dalyviui yra skiriami 4 taškai. Už teisingai atspėtą įvarčių skirtumą - 2 taškai. Atspėjus rungtynių nugalėtoją dalyvis gauna 1 tašką. Neatspėjus nugalėtojo taškų dalyviai negaus.