• DonatasV

    Kiek ilgai Real leis šiam primadonai tyčiotis iš savęs? Jis yra nedėkingas žmogus, kuris nevertina to, ką Real padarė dėl jo. Pirma, jo tokia vertė, jis tiek uždirba ir yra žinomas Real dėka. Jie jį parsivežę iš Brazilijos užaufino, sukūrė jam žinomumą ir pan. Antra, Real visada buvo jo pusėje, net tada kai tiesa buvo ne Viniciaus pusėje. Kai jis įsidirbinėja, pat provokuoja konfliktus ir paskui verkia apie neva rasizmą ir pan. Ar kai visas klubas nevažiuoja į apdovanojimus, nes ten Vinicius nebus apdovanotas. Trečia, jis yra tinginys, kuris net nesistengia dabar, o kažkokius vaikiškais protestais užsiminėja. Slampinėja po aikštele ir tik vaikposi. Jo kaina krenta ir jeigu dar arabams įdomu, tai reikia stumpti jį pas juos. Bet kaip nesenai rašė ir jie jau nebenusiteikę jam mokėti kosminės algos.

    • 0
  • Kei... (IP: f31a83dc8)

    Jam ne tik nemokės tokios algos ,bet Alonso duos suprasti kad jis šio žaidėjo nenori matyti Reale.

    • 2
  • Jurgen Teller
    norvaisatautvydas

    norint gaut tiek jis turi rodyt rezultata o dbr apart verkimu nieko nesimato.. aikstei irgi vaiksciojimas... Siust *** ir ramiai imt kita zaideja

    Turim jau tą žaidėją - Rodrygo į kairę, o dešinėj turim pilna irgi: Arda, Mastantuono, Brahim universalus.

    • -1
  • RMDBvB

    Sita primadona siust kuo toliau is realo ir apskritai nuo europos futbolo. Itariu toks ufonautaus ir seichams greitai atsibos, kai jokiu rezultatu jis nerodys :)

    • 15
  • norvaisatautvydas

    norint gaut tiek jis turi rodyt rezultata o dbr apart verkimu nieko nesimato.. aikstei irgi vaiksciojimas... Siust *** ir ramiai imt kita zaideja

    • 19
  • Prasau (IP: aa53a20fe)

    Siuskit ji velniop, tegul miega ant pinigu kruvos arabu dykumoj

    • 25