Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"1000 eurų iššūkis": prancūzų triumfas R. Vyšniauskui didelių laimėjimų neatnešė


Rusijoje startavus planetos futbolo pirmenybėms „Viasat Sport Baltic“ ir TV3 komentatorius Rytis Vyšniauskas pradėjo dalyvauti „1000 eurų iššūkyje“.

Komentatorius kiekvieną rungtynių dieną atlikdavo po vieną statymą turėdamas 1000 virtualių eurų. Vis dėlto kupiname staigmenų pasaulio čempionate R. Vyšniauskui sunkiai sekėsi skinti pergalės ir spėliojant tam tikrus įvykius.

Bandydamas čempionatą užbaigti turint daugiau negu 1000 eurų, R. Vyšniauskas finalinę dieną atliko du spėjimus. Po sėkmingo spėjimo dėl trečiosios vietos R. Vyšniauskas prieš finalą turėjo 987,5 eur.

Vis dėlto analitikas spėjo, kad Prancūzija iškovos pergalę 1:0 ir pastatė 10 eurų. Taip pat R. Vyšniauskas spėjo, jog Kroatija surinks bent 3 geltonas korteles, o tam paskyrė 80 eurų. Vis dėlto drausmingai žaidę kroatai užsidirbo tik vieną geltoną kortelę ir neleido R. Vyšniauskui užbaigti čempionato aukšta nata.

R. Vyšniauskas pasaulio čempionato 1000 eurų iššūkį užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 897,5 eur.

Straipsnio įvertinimas: 1 7
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (9)

MettaworIdpeace
5 1 07-16 16:52
Nu bet:
matai kiek like ties Vojevodino pagyrimu, vadinasi liaudziai patinka, o tau matyt viskas atvirksciai nei normaliems zmonems.
Kaip jau sakiau, Vojvodino komentavimo maniera primena vaikisku laidu vedeju, tokiu kaip teta Beta, Gustavas ir panasiai. O kadangi pagrinde cia renkasi vaikai, tai naturalu, kad daugiausia pritarimo sulaukia Maximas
MettaworIdpeace
9 2 07-16 16:18
Eikit jus su savo Vojvodinu. Bl jis komentuoja taip, lyg pasakas sektu. Su ta intonacija jis galetu vest laida nebent labanakt vaikuciam. Man asmeniskai pats kieciausias komentatoriu duetas koks tik gali buti, tai Kesminas su Grudzinsku. Kodel pastarasis is vis nekomentavo cempionato vienas dievas tezino. Nu turiu omeny ta dieva, kuris paskyre tas merginas isbandyt savo jegas prie komentatoriaus pultelio