Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Herrera tiki, kad Neymaras gali laimėti "Ballon d'Or" apdovanojimą


Vasarą Paryžiaus "Saint-Germain" ekipą palikti norėjęs ir fanų nemalonę užsitraukęs Neymaras sekmadienį išplėšė dar vieną pergalę savo komandai - brazilas 87-ąją minutę pelnė vienintelį ir pergalingą įvartį rungtynėse su "Lyon".

Po susitikimo savo naująjį komandos draugą gyrė praėjusią vasarą į PSG iš "Manchester United" atvykęs saugas Anderis Herrera, kurio teigimu, Neymaras artimiausiu metu gali laimėti "Ballon d'Or" apdovanojimą.

"Džiaugiuosi, kad turiu galimybę žaisti kartu su Neymaru. Nesiruošiu kalbėti apie jo istoriją žaidėjų perėjimų lango metu.

Dabar Neymaras yra su mumis. Jis yra fantastiškas žaidėjas, kuris gali laimėti "Ballon d'Or" apdovanojimą, galbūt, šiemet, o, galbūt, po metų ar dviejų.

Esame labai laimingi dėl jo pasirodymų. Tikimės, kad jis taip žais visą sezoną", - bendraudamas su "L'Equipe" kalbėjo A. Herrera.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (3)

0 8 09-23 12:50
Yalento tai jis pilnas, teliko susitvarkyti su galva ir suaugti, tiketis isvengti traumu ir taip tikrai gali buti rimtas pretendentas i baliona
daydreamS
0 0 09-25 07:35
Jo, reikia pagaliau tapti vyru, o ne rodyti bobiskus kaprizus, tada tikrai bus sansas laimeti auksini kamuoli. Nes Dievas padovanojo jam talenta
Gaucho
8 7 09-23 12:27
Pagal kokį kriterijų galėtų laimėti? pagal tai, kad puse sezono nežaidė ir Ligue 1 buvo žaidėjo rezultatyvesnių per tą laiką už jį? ar dėl to kad Rinktinej brazilijoj beveik nežaidė? ar pagal tai, kad baikotavo sezono pradžia su PSG komanda ir nedalyvavo žaidime? Jis geras žaidėjas, bet kiekvienas žmogus turbūt gauna pinigų kad šitaip nusišnekėt, vienas jų Herreira.