Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Moratos ir J. Rodriguezo pardavimai gali nulemti K. Mbappe ateitį


Visada garsiais pirkiniai ir didelėmis transferų sumomis pasižymėjęs Madrido "Real" klubas taip paprastai pinigų leisti nėra pasiruošęs.

Manoma, kad "Real" šią vasarą uždirbs apie 150 milijonų eurų iš pardavimų. Pagrindiniai žaidėjai, iš kurių bus surinkta tokia suma yra Alvaro Morata ir Jamesas Rodriguezas.

Beveik neabejojama, kad 24-erių metų A. Morata už 70-75 mln. eurų išvyks į "Manchester United", o už J. Rodriguezą, kurio paslaugomis domisi "Chelsea", PSG ir tas pats "Man Utd", "baltieji" nori gauti iki 80 mln. eurų.

Ši gauta suma už šiuos žaidėjus klubo biudžeto gali ir nepadidinti, mat Zinedine'as Zidane'as rimtai galvoja apie galimybę sudrebinti žaidėjų perėjimo langą - įsigyti trokštamiausią šios vasaros futbolininką Kylianą Mbappe.

Ispanijos spaudos teigimu, Florentino Perezas nėra nusiteikęs mokėti rekordinės sumos - "Real" tikisi su "Monaco" susitarti dėl 90 mln. eurų kainos, tačiau tai sunkiai tikėtina, todėl tikimasi, kad UEFA Čempionų lygos nugalėtojai už prancūzą gali nepagailėti ir 130 mln. eurų.

Pats Z. Zidane'as dar nėra užtikrintas, ar būtina šią vasarą į komandą pasikviesti 18-metį futbolininką, tačiau "Real" nori garanto, kad K. Mbappe iki kitos vasaros neišvyks į kitą komandą. Tai gali nulemti tikrą avantiūrą - įspūdingus pinigus už kylančią Prancūzijos futbolo žvaigždę sumokėjęs "Real" jį metams nuomos pagrindais paliktų "Monaco" ekipoje.

26 įvarčius praėjusį sezoną pelniusio K. Mbappe paslaugomis taip pat itin aktyviai domisi tokie klubai kaip "Man City" ir Paryžiaus "Saint-Germain", tačiau puolėjo noras yra vienas - likti "Monaco" klube dar metas arba išvykti į "Real".

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (7)

Modestaz
3 4 06-11 19:53
Kažkaip seniau visi talentingi bent iki 21m. pabūdavo savo klubuose, o paskui į aukštumas. O dabar 17, 18, 19 jau sedi Real'e, Barcoj, United ir naikina savo talenta.
Modestaz
6 7 06-11 18:02
Overrated tas Mbappe
Marčius33
4 3 06-11 19:14
Modestaz:
Overrated tas Mbappe :)
Turi talentą + 18metų perėjas į tokį klubą kaip RM, barca ar kitą klubą Anglijoi gaves daug žaidimo laiko prieš stiprius klubus jau tokio amžiaus manau 21metų gali net į Ballon D'or pretenduot.