Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

A. Ramsey: "Džiaugiuosi, kad tapau Italijos futbolo dalimi"


2019-08-18 17:05:58 Aaron James Ramsey Juventus FC

Šią vasarą laisvuoju agentu tapęs Aaronas Ramsey paliko Londono "Arsenal" ir prisijungė prie Turino "Juventus" gekipos.

28-erių valas dėl traumos nerungtyniavo nuo balandžio mėnesio, tačiau šeštadienį pagaliau debiutavo Italijos čempionų gretose, kuomet draugiškose rungtynėse su "Triestina" aikštėje pasirodė po keitimo.

Po debiuto vidurio saugas teigė, kad tikisi ateityje išvengti traumų ir yra pasiruošęs padėti "Juventus" ekipai siekti pergalių.

"Jaučiuosi gerai. Turėjau gerą reabilitaciją, todėl tikiuosi, kad ateityje pavyks išvengti traumų ir galėsiu padėti savo komandai.

Labai džiaugiuosi, kad tapau Italijos futbolo dalimi ir išbandysiu šios šalies lygą. Mūsų čempionatas prasideda jau kitą savaitgalį ir aš labai laukiu pirmųjų rungtynių.

Didžiuojuosi, kad pagaliau galėjau užsidėti šiuos didingus marškinėlius. Džiaugiuosi, kad treneris man suteikė šiek tiek laiko šiame susitikime. Sunkiai dirbau, jog galėčiau kuo greičiau sugrįžti, todėl tikiuosi, kad ateityje man pavyks išvengti traumų", - kalbėjo A. Ramsey.

Straipsnio įvertinimas: 4 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (7)

Waj
Waj
24 13 08-18 17:35
Bla bla bla. Vistiek Anglijos ir Ispanijos lygos yra pajegiausios, kad ir kiek girtu i Italija, Vokietija ar Prancuzija atvyke futbolininkia savai lygas. Aisku, Ramsey cia negyre Italijos lygos, bet didziausios kovos bus Cempionu lygoje, o ne Italijoje.