Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Wan-Bissaka atskleidė, kokį patarimą prieš išvykstant jam davė W. Zaha


2019-07-15 14:21:00 Premier League Manchester United FC

Praėjusį sezoną "Crystal Palace" gretose atsiskleidęs Aaronas Wan-Bissaka šią vasarą už maždaug 50 mln. svarų sterlingų persikėlė į "Manchester united".

21-erių anglas tapo pirmuoju "Crystal Palace" futbolininku po Wilfriedo Zaha, kuris iš Londono persikėlė į "raudonųjų velnių" gretas.

W. Zaha į "Man Utd" atvyko 2013 metais, tačiau taip ir nesugebėjo įsitvirtinti bei 2015 metais visas teises į jį vėl įgijo "ereliai".

Šiuo metu Australijoje su naująja savo komanda sezonui besiruošiantis A. Wan-Bissaka atskleidė, kaip į jo perėjimą sureagavo W. Zaha.

"Kuomet Zaha sužinojo, kad prisijungiau prie "Manchester United", pasakė man, jog žaisčiau savo žaidimą, kaip ir dariau praėjusį sezoną, bei nejausčiau jokios baimės.

Jis buvo laimingas dėl mano sėkmės. Wilfriedas pasakė, kad aš to nusipelniau, o dabar turiu tiesiog ir toliau sunkiai dirbti", - žurnalistams pasakojo A. Wan-Bissaka.

Krašto gynėjas praėjusį sezoną "Crystal Palace" gretose sužaidė 39 rungtynes, per kurias atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (0)

Bianco
3 1 07-16 08:31
Kaži ar jo nelaukia tas pats likimas? Zaha per daug anksti užrietė nosį