Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

A. Wengeras nesuvokia, kaip buvo neįskaitytas A. Ramsey įvartis


„Arsenal“ treneris Arsene‘as Wengeras teigia, jog yra „sunku suprasti“ kodėl jo komandos rungtynėse prieš „Liverpool“ teisėjai neįskaitė Aarono Ramsey įvarčio.

Brendano Rodgerso komanda dominavo pirmąjame rungtyniu kėlinyje, tačiau turėjo atsilikinėti jau 10-ąją rungtynių minutę, kai A. Ramsey pelnė įvartį, kurio dėl nuošalės teisėjas neįskaitė.

Pakartojimai parodė, jog teisėjų brigada grubiai suklydo ir įvartis turėjo būti įskaitytas.

„Sukūrėme progų abiejuose kėliniuose ir mums nepasisekė, kadangi pelnėme įvartį, kuris nebuvo įskaitytas. Sprendimą suprasti labai sunku.“ – po rungtynių žurnalistams teigė A. Wengeras.

Pirmąjame kėlinyje daugiau progų kūrė „Liverpool“, o nuo Phillipe‘o Coutinho smūgio apsaugojo tik „Arsenal“ vartininkas Petras Cechas, pirštų galiukais nukreipęs kamuolį į skersinį.

Antroje rungtynių pusėje P. Cechas neįtikėtinu būdu atrėmė Christiano Benteke smūgį iš vos kelių metrų. A. Wengeras džiaugėsi, kad jo naujasis vartininkas pagaliau įgauna formą.

„P. Cechas gerai padirbėjo bei svarbiais momentais išlaikė mus rungtynėse. To iš jo ir tikimės. Jis sužaidė geras rungtynes.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (12)

dannas
1 5 08-25 14:13
Doleris:
Nu ne, tikrai manau nereikia jokiu vaizdo pakartojimu, jau is NBA padarytas visiskas sou, Euoropj irgi tos naujos taisykles padare ne krepsini vyru o bobu, tad as zu klaidas geriau, bet ne uz stabdymus rungtyniu ir begima ziuret iraso...
kaip perziuros kaina yra ivartis ir kartu galbut pergale, nezinau kodel nebutu galima sutikt, ir tik nereikia cia sutirstint, futbole tokiu vaizdo perziuru pasitaikytu tikrai ne kiekvienose varzybose. sitam sezone per tris turus, ko gero,tik sie sprendimai su Liverpulio susije,verti perziuros buvo
Asirgitawe
2 5 08-25 12:39
Taip, Liverpool pasisekė. Ramsey vienoje linijoje buvo su Skrtel ir kūnu labiau į priekį išlindęs. Be to, pamatyti, kada tiksliai buvo atliktas perdavimas, teisėjui yra labai sunku. (0,3 sek vėliau ir būtų nuošalėje). Tokius dalykus galima pastebėti tik su kompiuteriais ir įrašais ir joks žmogus buvęs iš šoninės linijos tokioje situacijoje 100% teigti ar buvo ten nuošalė, ar ne. O sprendimą reikėjo priimti per sekundę.
dannas
3 3 08-25 13:12
Wengeras kaip tik pareita savaite paprasytas pakomentuot Liverpolio ivarti is nuosales, uzsimine, kad laikas ivest futbole vaizdo pakartojimus ir se kad nori, jau sekanciose varzybose gincytinias epizodas. Nesakau, kad vaizdo pakartojime kompas neuzfiksuotu nuosales, bet is tokio kampo kuri dabar matom, tai Liverpolio fanas sakys, kad Ramsio korpusas keliais centimetrais priekyje, o Arsenalo fanas teigs, kad Skrtelio sikna prieki. Zodziu, beprasmis gincas, bet vaizdo pakartojimams galbut jau pribrendo futbolas, manau tai tik laiko klausimas